čerpadla

HONDA » čerpadla

VODNÍ ČERPADLA

Čerpání vody je úloha, kterou lidstvo řeší od nepaměti. Vždy to bylo o tom, jak dostat vodu do míst, kde mi bude sloužit, tedy daleko, vysoko nebo rychle. Honda se touto problematikou zabývá poctivě řadu let a její sortiment pokrývá snad všechny představitelné úlohy přepravy vody. VODA, VODA A ZASE VODA A jak to u Hondy je již zvykem, snaží se o maximální výkon, snadnou obsluhu, ekonomický provoz a samozřejmě ekologii. Proto také u Hondy najdete jen čtyřtaktní motory, které jsou pro své okolí nejvíce šetrné. Nabídka čerpadel začíná u malých, přenosných, uživatelsky přívětivých miničerpadel, jde přes univerzální vodní čerpadla až k vysokotlakým čerpadlům, která ocení zejména profesionálové.

KALOVÁ ČERPADLA

Kalová čerpadla Honda jsou konstruována s cílem rychlého přečerpání velkého množství znečištěné vody. Tato čerpadla jsou díky výkonům a hlavně robustnosti konstrukce hlavní volbou pro stavební firmy a půjčovny strojů. LIGA VÝJIMEČNÝCH Čerpadla modolové řady WT jsou schopna přepravovat suspendované tuhé látky o průměru až 24 mm a  přitom přečerpají velké množství vody – až 1 640 litrů za minutu (WT40). Snadno otevírací skříň pro rychlé čištění a snadná údržba pomáhají zajistit dlouhou provozní životnost.

CHEMICKÉ ČERPADLO

Čerpání mořské vody, chemických látek, zemědělských hnojiv apod. je trochu jiná úloha. Čerpadlo musí být konstruováno tak, aby zvládlo agresivitu látky nebo jiná její specifika a to vše při zachování výkonnosti, robustnosti, snadné obsluhy i údržby a v neposlední řadě také bezpečnosti. SLANÁ VODA, KYSELINA, MŇAM, MŇAM, MŇAM... Vysoké nároky nejsou jen na vnitřní komponenty čerpadla, ale i na jeho konstrukci a kapotáž. Honda v tuto chvíli nabízí jediné čerpadlo, které ale všechny tyto požadavky splňuje.